środa, 16 lipca 2014

Kilka słów od autora na temat opowiadania.

     Z góry przepraszam za tak mało informacji, ale napisanie poniższego tekstu naprawdę nie było łatwe. Starałam się nie zdradzić Wam zbyt wiele, by nie zepsuć całej zabawy.
     Opowiadanie jest pisane z dwóch perspektyw, a raczej dwoma historiami/ wątkami. Bohaterzy walcząc ze swoją przeszłością, toczą wojne o swoją przyszłość. Wątki te będą się przeplatać, łączyć je będą wspólni bohaterowie. Stopniowo wszystko zacznie być oczywiste i zaczniecie domyślać się zakończenia.
     Pisząc to opowiadanie chciałam wyrazić swoją frustrację i złość, spowodowane zachowaniem pewnych ludzi. Nie rozumiem niektórych zachowań, takich jak niszczenie życia ludziom, tylko dlatego, że czegoś im się zazdrości. Skoro ktoś jest zazdrosny o czyjąś pracowitość to czemu wyzywa go od kujonów i lizusów, zamiast samemu wziąć się do pracy? - nigdy tego nie zrozumiem.
     Nie zrozumiem też ludzi zamkniętych w sobie, którzy ukrywają siebie pod maskami i za zasłoną kłamstw.
     Osobiście staram się żyć według lekkiego motta "bądź sobą", sprawia mi to przyjemność i wszystko staje się o wiele prostsze, niezręczne sytuacje przestają być niezręczne, wstyd gdzieś umyka. Dlatego przez najbliższe parę miesięcy, pisząc dla Was dziesięcio rozdziałową hisotryjkę, chcę Was wszystkich zachęcić do bycia sobą, zrzucenia masek, i do podążania za swoimi marzeniami i celami, za wszelką cenę.
Bądźcie sobą! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz